Marshall Boya Kayısı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

225

Şampanya renginin bir nebze daha kahve tonuna dönmüş hali olan Marshall Boya kayısı rengini, binalarınızda uygulamayı düşünebilirsiniz. Özellikle yazlıklarınızda ve müstakil evlerinizde meyve tadında bir görünüm, doğanın yeşili ile birlikte müthiş bir ahenk yakalamak için son derece uygun bir renk olduğunu söyleyebiliriz. Hem dış cephede, hem iç cephede ideal tercihler arasında bu rengi görmek mümkündür. Biz bu rengin solo kullanımında yanayız,, ancak beyaz ve krem tonları gibi açık renkler ile kombin edilmesi de hoş olacaktır. Daha ağır ve klasik bir görüntü için koyu toprak rengi tonları ile birlikte kullanmayı da düşünebilirsiniz. Her halükarda elde edeceğiniz görüntünün son derece şık ve elegan olacağı konusunda biz iddialıyız. Söylemesi bizden, denemesi sizden!

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde farklı şekillerde hem içeride, hem de dış cephede uygulamaları içeren Marshall Boya kayısı rengi ev dekorasyon fikirleri görsellerini bulacaksınız. İşin içine biraz da hayal gücünüzü katmayı ihmal etmeyin!

Marshall Boya Kayısı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 marshall boya renk kartelası, en güzel marshall duvar renkleri ve en güzel marshall renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

İç cephelerin en çok tercih edilen renklerinden olan şampanya rengini dış cephelerde de sıklıkla görmekteyiz. Solo kullanımlarda oldukça hoş bir...

Kapat