2014 Dekoratif Vazo Modelleri

1470

Ev dekorasyonunuzu yaparken koltuk takımları, tv ünitesi, gümüşlükler ve daha bir çok mobilya ile odanızı dayayıp döşedikten sonra küçük rutuşlarla final yapmaya geldi sıra. Ev aksesuarları arasında en fazla tercih edilen dekoratif vazo modellerinden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık. Vazonun kullanım amacı, eskiden sevdiklerinizden gelen çiçekler veya hemen hemen herkesin bahçesinde yetiştirdiği taze çiçekler porselen veya cam vazolara su konulur ve çiçeklerin daha uzun süre evde tazeliğini koruyarak kalmasını sağlardı. Hanımlarıh sofralarını süslediği veya salonda bulunan büyük yemek masası üstünde duran vazoda bu güzel çiçekler sergilenirdi. Şimdilerde her ebatta cam, porselen, ahşap, metal gibi maddelerden yararlanarak üretilen dekoratif vazo modelleri salon veya oturma odalarında çok şık birer obje olarak kullanılıyor. Yeni evlenen veya yeni ev alan arkadaşlarınıza rahatlıkla böyle güzel vazolar alarak hediye edebilir. Beyefendiler bu sözüm size; Dekoratif vazolar eşinize veya nişanlınıza alabileceğiniz en güzel ev hediyeleri arasında yer alır.

İç dekorasyonda kuru çiçeklerden ve büyük vazolardan yararlanarak tasarlanan aranjmanlar salonlarınızda çok şık duracaktır. Dekorsarayi.com ekibi olarak birbirinden güzel dekoratif vazo modellerinden oluşan bir resim galerisini sizler için hazırladık. Bu güzel resim galerisinden vazo modelleri arasından eviniz için vazo seçerken bayağı zorlanacaksınız. Çünkü hepsi birbirinden güzel.

 2014 Dekoratif Vazo Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2014 Modern Sallanan Koltuk Modelleri başlıklı makalemizde 2014 modern sallanan koltuk modelleri, bambu sallanan koltuk modelleri ve en güzel sallanan koltuk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

dekoratif vazolar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir