2014 Modern Gömme Yatak Modelleri Tasarımları

289

Eskiye göre evlerimizin metrekaresi küçüldü. Bana göre bunu yapanlar çok haklı. Sebebine gelince büyük bir evi hem ısıtmak hemde soğutmak anlamında bakıldığında küçük evleri çok daha ekonomik bir şekilde ısıtıp soğuta biliriz. Stüdyo daire olarak da tabir edilen 1+1 veya sadece 1 oda amerikan mutfak, banyo ve tuvaletin bir arada sunulduğu küçük dairelerde alan çok değerlidir. Bu tür dairelerde en fazla yer tutan ev eşyalarının başında yatak ve baza takımı gelir. Açılır kapanır yatak ve masa bu tür daireler için biçilmiş kaftan gibidir. Gömme yatak modellerini görmeniz ve küçük evlerde oturan dostlarımızın ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz en güzel gömme yatak modelleri ve tasarımlarından oluşan güzel bir resim galerisi arısından kendi modelinizi beğenmeye ne dersiniz.

GÖMME YATAK MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Makyaj Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2014 makyaj masaları, en şık makyaj masaları ve en yeni makyaj masaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

gömme yatakGÖMME YATAK ODASI MODELLERI,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
süper ortopedik sandalye yastıkları galeri
Ortopedik Sandalye Modelleri 2015

Ortopedik sandalye ne için gereklidir? Masa başında çalışanların en büyük sıkıntısı bel ağrıları olsa gerek. Günün nerede ise 8-10 saatini...

Kapat