2015 Enza Mobilya Tasarımları

316

Enza mobilya modelleri, en kullanışlı enza mobilya tasarımları, portatif enza mobilya modelleri, enza mobilya köşe takımları. enza mobilya yatak odası takımları, enza mobilya çocuk odası takımları, en şık enza mobilya çeşitleri, enza mobilya oturma odası modelleri, enza mobilya tasarımları

Enza mobilya Yataş grup’a ait şirketlerden sadece biri. 1976 yılında kurulan Türkiye’nin ilk sünger fabrikası olan yataş 1993 yılına kadar büyümesine devam etmiş ve bu yılda her türlü mobilyanın üretildiği ürün gamı ile beğenilen bir marka olmayı başarmış. Yataş bünyesinde kurulan enza mobilya 1.500 metrekareye sahip bir alanda üretiliyor.

Enza mobilyanın ürettiği ürünlerden oluşan ve en güzel mobilya modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Farklı bir tasarıma sahip enza mobilya modellerini biz çok beğendik, bakalım sizler beğenecek misiniz?

 Enza Mobilya Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan En Şık Yemek Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 yemek masası modelleri, ahşap yemek masası modelleri ve fiyatları ve en şık yemek masası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Boyanabilir Polisan Duvar Kağıdı Modelleri 2015

Polisan duvar kağıdı modelleri, polisan desenli duvar kağıdı modelleri, 2015 boyana bilen duvar kağıdı tasarımları, taş desenli duvar kağıdı modelleri,...

Kapat