2015 Evlerde Kullanılacak Moda Mobilya Modelleri

358

2015 en yeni salon takımı modelleri, en yeni mobilya tasarımları, en iyi uygun fiyatlı mobilyalar, klasik mobilya modelleri, modern mobilya tasarımları, salon koltuk modelleri 2015, en şık mobilya modelleri, klasik solan takıma modelleri, origami mobilya modelleri,  italyan mobilya modelleri

2015 yılında evlerinizde kullanacağınız ve moda olan mobilya modellerini sizler için araştırdık. Salon dekorasyonunda klasik mobilyalar ve avangard mobilyalar ön plana çıkıyor. Spor veya modern bir salon dekorasyonu yapacak olanlara ise rahat, minderli ve kırlentlerin kullanıldığı koltuklar ve köşe takımları ön plana çıkıyor.

Spor modellerde beyaz renk koltuklar, avangard mobilyalarda ise altın rengi mobilyalar daha çok tercih edilmekte. Aşağıdaki resim galerisinde 2015 yılının modasını yansıtacak olan mobilyalardan bir kaçının resmini sizlerle paylaşıyoruz.

2015 En Yeni Mobilya Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Bellona Tv Üniteleri 2021 başlıklı makalemizde bellona tv ünitesi fiyatları, bellona tv ünitesi modelleri ve bellone tv üniteleri 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

2015 mobilya modelleri yeni mobilya modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2015 Modern Oval Mutfak Modelleri ve Tasarımları

2015 Modern Oval Mutfak Modelleri, oval mutfak tasarımları, yuvarlak mutfak modelleri, modern oval mutfak modelleri, 2015 yuvarlak mutfak tezgahı modelleri,...

Kapat