2015 Kışlık Halı Modelleri Markaları

202

2014 yılının yavaş yavaş sonlarına doğru gelirken kurban bayramına sayılı günler kaldı ve havalar artık soğumaya başladı. Kış temizliği yapılıp yazlık halılar toplanmaya ve yerine kışlık halılar serilmeye başlandı. Kışlık halısı olmayan veya yeni evlenecek olan gençler için son teknoloji kullanılarak imal edilmiş birbirinden güzel 2015 kışlık halı modelleri arasında hangisini alacağına karar vermek oldukça zor. Şimdilerde ise üç boyutlu halı modelleri oldukça moda. Yazın ortaya tek bir ince yazlık halı serilmesi yetiyordu fakat kışın hem izolasyon yapması, hemde bulunduğu odanın sıcaklığını muhafaza etmesi açısından imkan dahilinde duvardan duvara halı ile kaplanması çok daha güzel olur. Dekorsarayi.com ekibi olarak 2015 kışlık halı modelleri ve markalarından oluşan güzel bir resim galerisi hazırladık. Bu resim galerisinden hem model, hemde markasına bakarak istediğiniz herhangi kışlık halıyı evinize alabilirsiniz.

 

2015 Kışlık Halı Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2015 Üç Boyutlu Halı Modelleri başlıklı makalemizde en güzel üç boyutlu halılar, üç boyutlu çocuk halı modelleri ve Üç boyutlu halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
değişik gezdirilebilen kömür sobası önerileri
2015 Kömür Sobası Modelleri

İç Anadolu da yaşayanlar kışlık kömürlerini ve 2015 model kömür sobalarını bu sıralar almaya başlamışlardır bile. Gündüzleri havalar biraz sıcak...

Kapat