2015 Yatak Odası Boya Renk Kombinasyonları

233

2015 yatak odası boya renkleri, 2015 yatak odası boya renk kombinasyonları, en güzel yatak odası renkleri, 2015 yatak odası için boya renkleri

2015 yılının bütün hüzünleri geride kaldığı, yeni ve güzel günlerin başladığı bir yıl olmasını herkes için diliyoruz. 2015 yılına farklı bir tasarım ile girmek için sizin ve eşiniz için özel olan, aslında evde sadece size ait tek yer olan yatak odanızın boya renkleri ile ilgili farklı renk kombinasyonlarını sizlere önermek istiyoruz. Romantik, neşeli, dinlendirici, uyku veren renklerden oluşan geniş bir renk kartelasından bu yıl en fazla tercih edilen boya renklerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık.

Çok koyu ve karamsar renkler yerine gözü dinlendirici etkisi bulunan hafif mat ve pastel tonlarındaki boya renklerini tercih etmenizde yarar var. Örnek verecek olursak badem ezmesi rengi, kum beji rengi, deniz kabuğu rengi, vanilya çiçeği rengi, şeftali aroma rengi, pamuk şekeri rengi ve erguvan rengi en fazla tercih edilen yatak odası renkleri arasında yer alıyor. Bu renkler ve daha bir çok boya renginin farklı kombinasyonlarından oluşan ve aşağıda yer resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için düzenledik. Sizler de kendi yatak odanızın duvar renginden memnun değilseniz ve değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Yatak Odası Boya Renk Kombinasyonları

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu başlıklı makalemizde ev dekorasyonunda kullanılan renklerin birbiri ile olan uyumu, ev dekorasyonunda renk uyumu ve ev dekorasyonunda renklerin uyumu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni sezon  resimleri
Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

Ev dekorasyonunda renk uyumu, boya renk uyumu, ev dekorasyonunu yaparken hangi renkleri kullanmalı. Ev dekorasyonunuzu yaparken duvar boya rengini, evin...

Kapat