2016 Raylı Dolap Sistemleri

283

2016 Raylı Dolap Sistemleri

Günlük hayatımızda elbise dolaplarını çok sık olarak kullanırız. Sürekli aç kapa yaparak yıpratırız. Buna dur demenin vakti geldi de geçiyor. Raylı sistem ile bu işi daha kolay bir hale getirmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizlere dekorsarayi.com ekibi olarak yeni sezonun en güzel raylı sistemlerini sunmak istiyorum.

Bunların bir diğer özelliği ise sert kapatmalardan etkilenmez. Yani birden bire kapatılırsa kendini frenleyip yavaşça kapanır. Buyurun isterseniz şimdi de sizler için incelediğimiz en güzel raylı dolap modellerini aşağıdaki resim galerimizden daha ayrıntılı olarak göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kanaviçe Pike Süsleme Modelleri başlıklı makalemizde kanaviçe pike modelleri, Kanaviçe pike süsleme modelleri ve kanaviçe pike süsleme tasarımları. Kreuzstich-Hecht-Modelle hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni  Modelleri
2016 Modern Vestiyer Modelleri İlginizi Çekebilir!

2016 Modern Vestiyer Modelleri İlginizi Çekebilir! Eskiden ailede herkesin birer tane ayakkabısı olduğundan dolayı vestiyerlere pek ihtiyaç duyulmazdı. Şimdilerde ise...

Kapat