2016 Yatak Odası Dekorasyonu Örnekleri

323

2016 yatak odası modelleri

Yeni yapılan binalarda özellikle yatak odası dekorasyonuna önem verilmektedir. Eskiden sade ve küçük yatak odaları yerine giyinme odası ebeveyn banyonun da yer aldığı geniş yatak odaları tasarlanmaktadır. İnsanların yatak odalarını sadece uyumak amaçlı değil, eşlerin birbiriyle zaman geçirdiği bölümler olarak da kullanmaya başladılar. Yeni yapılan bu uygulamalardan sonra yatak odası dekorasyonu da kaçınılmaz olmuştur.

Yatak odalarında özellikle gizli ışıklı asma tavan perde pano, kitap okuma bölümü gibi dekorasyon fikirleri uygulanmaya başlanmıştır. Farklı bir yatak odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız Yatak başlığının denk geldiği duvarı, ayna veya 3 boyutlu duvar kağıdı ile döşeyebilirsiniz. İsterseniz de aşağıda sizler için seçtiğimiz birbirinden farklı yatak odası dekorasyonlarından oluşan görselleri tıklayarak inceleyebilir ve hoşunuza giden yatak odası tasarımını kendi yatak odanıza uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Duvara Monte Tek Kişilik Yatak Modelleri 2015 başlıklı makalemizde açılır kapanır yatak modelleri, duvara montajlanan yatak modelleri ve Duvara monte tek kişilik yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İlginç banyo halı modelleri Tasarımları
Banyo Halı Modelleri

Çiçekli banyo halı modelleri, üçlü banyo setleri, banyo halı modelleri, en güzel banyo halıları Banyo dekorasyonunuzu yaparken duşakabinin ön tarafında,...

Kapat