2017 Genç Kız Odası Tasarımlarına Bayılacaksınız

1207

Genç kızların odaları genelde kendileri gibi cıvıl cıvıl olmakla birlikte, kişisel özelliklere göre çok farklı dekorasyon stillerini görmek de mümkündür.  Siz de artık genç bir kız olan evladınızın odasının yenilenmesi aşamasında iseniz galerimizde yer alan 2017 genç kız odası tasarımlarına bayılacaksınız.

Gönlü sadelikten yana olan genç kızların odalarında krem, bej ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra 2017 yılında gri rengin öne çıkmaya başladığına şahit olacağız. Doğru renk ve aksesuar kombinleri uygulandığında yıllarca göz ardı edilen gri rengin nasıl muhteşem bir seçim olduğuna siz de inanamayacaksınız!

Genç kızların odalarını dekore ederken tekstil ürünü ve aksesuar seçimi en önemli detayları içerecektir. Bu nedenle, mobilya seçimlerinden sonra mutlaka perde, halı, yatak örtüsü gibi tekstil ürünlerinin ve oda aksesuarlarının seçimine özel önem vermek, yeterince zaman harcamak gerekecektir.

Çocukluktan genç olmaya doğru geçiş yapan kızınızın odasında bu geçişin izlerini net bir şekilde görüyor olacağız. Örneğin artık yatak olarak; bir çocuk karyolası değil tek kişilik hatta belki çift kişilik yataklar tercih edilecektir. Biz size muhteşem bir cibinlik ile bu yatakları bir prenses yatağına çevirmenizi tavsiye ediyoruz. Zira, 2017 yılında da cibinliklerin gözde olacağından eminiz.

Gençler için odalarının çok fazla anlamı vardır. Oda değil adeta onların müstakil evleri gibidir bu alanlar. Bu nedenle, bu önemli mekanları sadece görsellik değil, işlevsellik açısından da yeterli bir şekilde dizayn ediyor olmalısınız. Aşağıdaki galerimizde yer alan birbirinden güzel örneklerin size aradığınız ilhamı vereceğine inanıyoruz.

Genç Kız Odası Tasarımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Bebek Bekleyen Çiftler İçin Bebek Odası Hazırlığı başlıklı makalemizde 2020 bebek odaları nasıl olmalı, 2020 bebek odası dekorasyonu ve 2020 bebek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Amerikan Mutfaklar İçin Tabure Modelleri

Gittikçe küçülen evlerde, gittikçe artan tempoda yaşanan hayatlarda bazı eşyalar ister istemez öne çıkmakta, eskiye nazaran daha fazla popülerlik kazanmaktadırlar....

Kapat