3 Boyutlu Halı Modellerine Bayılacaksınız!

337

Hayatımızda artık her şey gelişiyor. Hemen hemen her konuda üç boyutlu tasarımlar ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar kadar üç boyutlu duvar kağıdı, üç boyutlu resim gibi farklı tarzda tasarımları gördük. Ama şimdi de bu tasarımlar yerine üç boyutlu halı modellerini de göreceğiz. Bazı halı modelleri o kadar şaşırtıcı yapılmış ki üzerine basmaya bile korkuyorsunuz.

Örneğin ilk baştaki halımızda çukur motifi verilmiş. Yakından ayrıntılı bir şekilde incelemeyene kadar sahte olduğunu anlayamazsınız. Ya da kabartmalı motifler ile gerçeklik katılmış tasarımları da bulmanız mümkün.

Daha fazla uzatmadan buyurun isterseniz şimdi de dekorsarayi.com ekibi olarak birbirinden güzel ve en modern halı modellerini hep birlikte gözden geçirelim. En kaliteli ve yeni sezon halı modellerini aşağıdaki zengin resim galerimizde bulabilirsiniz.

3 BOYUTLU HALI MODELLERİ RESİM GALERİSİ

üç boyutlu halı modelleri üç boyutlu halı tasarımları

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 halı modelleri, en çok satılan halı modelleri ve en çok tercih edilen halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
ilginç  modelleri
Modern Tablo ve Çerçeve Modelleri

Sizler de evinizi şık bir şekilde dekore etmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise bu makalemiz tam sizlere göre. Evinizin dekorasyonuna...

Kapat