Ahşap Görünümlü Seramik (Bien Seramik Modelleri)

319

Ahşap Görünümlü Seramik denildiğinde artık aklımıza Bien Seramik Modelleri geliyor. Seramik dünyasına bomba gibi düşen firma Bilecik ve Bozüyük te bulunan fabrikaları ile yıllık 25 milyon metrekare seramik üretip bu seramikleri yaklaşık 55 ülkeye ihraç etmektedir. Bien seramiği son günlerde televizyonlarda çıkan reklamları ile tanıdık. Piyasaya hızlı giren Bien seramik Türkiyede Dijital Teknoloji kullanarak üretim yapan bir kaç firmadan biridir. 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da büyük bir yatırıma giren Bien, karo seramik üretimine vitrifiye üretimini de eklemesinin yanı sıra; yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üretimi gerçekleştirmektedir. Evlerini parke ile döşeyen insanların parke görünümünden ayrı olmadan ıslak hacimlerin vazgeçilmezi olan seramik modelleri içinden ahşap görünümlü seramik modellerini tercih edeceklerdir. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel ahşap görünümlü bien seramik modellerinden oluşan güzel bir resim galerisi hazırladık. Bizler bu resim galerisine bakmaya doymadık. Bakalım siz beğenecek misiniz?

Ahşap Görünümlü Bien Seramik Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kütahya Granit Seramik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kütahya seramik modelleri, kütahya granit seramik modelleri ve kütahya seramik granit 60*60 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
harika koçtaş hazır mutfak tezgah görselleri
Koçtaş Hazır Mutfak Modelleri

Koçtaş hazır mutfak modelleri her keseye hitap eden fiyatları ve kaliteyi ucuza almanın en kolay yolu. Haftalarca beklemeye gerek kalmadan...

Kapat