Bisiklet Tekerleğinden İlginç Duvar Saatleri

258

2014 saat modelleri, bisiklet tekerinden saat, bisiklet tekerinden saat yapımı, bisiklet tekerleğinden saat yapımı, bisikletten saat, en güzel saat modelleri, ilginç saat modelleri, ilginç saatler, ilginç tasarımlar

Gerçekten çok ilginç bir tasarım. Kimin aklına gelebilirdi ki bisikletin tekerini saate çevirmek. İlginç ama bir o kadar da güzel bir tasarım olmuş. Alternatif bir tasarım olarak görünse de güzel bir buluş. Evlerinizde ilginç aksesuarlar bulundurmayı seviyorsanız bundan ilginci ve güzeli olamaz diye düşünüyorum.

Bu buluşu fikir babası Pixel This isimli yabancı biridir. Bu saat modeli sadece bir adet AA pil ile çalışıyor ve çok da kullanışlı görünüyor. Bizler de dekorsarayi.com olarak bu ilginç tasarım saat modelini sizlerin beğenisine sunmak istedik. Buyurun isterseniz örnek resimler ile daha yakından inceleyelim.

KONU İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Fikirleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 banyo dekorasyonları, dekorasyon fikirleri ve en güzel banyo dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Banyo Dekorasyon Fikirleri 2014

2014 banyo dekorasyonları, en güzel banyo dekorasyonları, en güzel dekorasyon örnekleri, modern banyo dekorasyonları, şık banyo dekorasyonları, modern banyolar 2014,...

Kapat