Buz Beyazı Boya Rengi

528

Buz Beyazı Boya Rengi, Buz beyazı rengi, 2015 buz beyazı boya rengi, Marshall buz beyazı rengi, Polisan buz beyazı rengi, Dyo buz beyazı rengi, Fawori buz beyazı rengi

Her ne kadar rengin ismi buz beyazı rengi olsa da Marshall Boya’nın Yeşiller renk tonunun altındaki renk kartelasında yeşiller rengi ile birlikte sıralanmaktadır. Yeşilin çok açık bir tonu olan buz beyazı rengi, evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz bir renk tonudur. Buz rengi açık tonlardaki renk grubunda olduğundan dolayı özellikle ofislerinizi boyarken bu renk tonunu incelemenizde yarar var.

Özellikle fazla ışık almayan, güneş görmeyen odalarda odanın ışığını yansıttığı için bu rengi tercih edebilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz buz beyazı rengi ile boyanmış evlerin farklı tasarımlarından oluşan resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Buz Beyazı Boya Rengi

 

Bir önceki yazımız olan Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde çakıl taşı boya rengi, Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu ve filli çakıl taşı rengi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall boya  resimleri
Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu, çakıl taşı boya rengi, marshall çakıl taşı rengi, filli çakıl taşı rengi, polisan...

Kapat