Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu

332

Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu, çakıl taşı boya rengi, marshall çakıl taşı rengi, filli çakıl taşı rengi, polisan çakıl taşı rengi

Evinizdeki hemen hemen bütün eşyalar ile uyumlu bir renk tonu olan Çakıl Taşı Rengi en kaliteli boya firmalarının renk kartelasında en çok satan boyalardan bir tanesi. Marshall, Dyo, Filli Boya, Fawori boya gibi büyük boya firmalarına ait satış noktalarından bu rengi talep edebilirsiniz. Çakıl taşı rengini tek başına kullanabileceğiniz gibi farklı bir renk tonu ile de kombinleyerek kullanabilirsiniz. Marshall çakıl taşı rengi ile Marshall Kül Bulutu Boya rengi ile kullandığınızda da harika bir sonuç alırsınız.

Çakıl taşı rengini salon veya oturma odası rengi olarak kullanabileceğiniz gibi mutfak dekorasyonuna da yakışan bir renktir. Özellikle gri renk mutfak dolabı ve köşe takımı  ile harika bir mutfak tasarımı yapabilirsiniz. Çakıl taşı renginin insanlar tarafından nerede kullanıldığı  ve nasıl durduğunu görmek için dekorsarayi.com ekibi olarak hazırladığımız resim galerisine bakabilirsiniz.

Çakıl Taşı Rengi Boya ile Ev Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Polisan 2015 İç Cephe Renk Kataloğu başlıklı makalemizde Polisan 2015 iç cephe renk kartelası, polisan 2015 renk kartelası ve polisan boya renk kombinasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

marshall çakıl taşı rengi duvarda,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en güzel  fotoğrafları
Polisan 2015 İç Cephe Renk Kataloğu

Polisan 2015 İç Cephe Renk Kataloğu Kışın bitimi ile beraber havalar ısınmaya başlandı mı evlerde tatlı bir heyecan başlar. Haziranda...

Kapat