Çiçek Resimli Duvar Kağıdı Modelleri

228

Doğanın süsü çiçekler, renkleri ve desenleri ile dekorasyona en çok ilham kaynağı olan unsurlardan biridir. Bahar dalı gibi evlerimize doğan, renk ve cıvıltı katan bu güzel unsurları duvar kağıtlarında da sıklıkla görmekteyiz. Çiçek resimli duvar kağıdı modelleri ile adeta doğanın mis kokusunu içimize çekebileceğimiz bir atmosferi evlerimizde yaşama imkanına kavuşabilmekteyiz. Renk ve desen yoğunluğunun oldukça çeşitli olduğu bu kategoride seçimlerimizi yaparken kağıdı uygulayacağımız alanın neresi olduğu ve ne büyüklükte olduğu önem kazanan kriterler arasındadır. Zira, baskın desenli ve koyu renk resimli duvar kağıtlarını alanın tamamına uygulamak göz yoran ve bize göre yanlış bir tercih teşkil edecektir. Geniş alanlarda belli belirsiz desenler ve açık renkteki resimler içeren duvar kağıtları daha uygun olacaktır. Baskın renk ve desen içeren modelleri ise belirli bir kısma uygulayarak vurgu ve hareket oluşturmak hoş bir dekorasyon tercihidir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde birbirinden güzel seçenekleri ile çiçek resimli duvar kağıdı modellerini bir araya getirdik.

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde duvar kağıdı modelleri, duvar kağıtları ve en güzel duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
harika bellona tv ünitesi imaj galerisi
Bellona Tv Üniteleri 2014 2015

Türkiyenin en büyük mobilya üreticileri arasında yer alan Bellona mobilyayı tanımayan yoktur herhalde. 1997 yılında Kayseri Organize Sanayi bölgesinde kurulan...

Kapat