Dekorasyonda Seperatör Kullanma

567

Evinizde veya işyerinizde belli bölümleri ayırmak için seperatör paravan kullanırız. Ağırlıklı olarak işyerlerinde kullanılan seperatörlerin ev dekorasyonunda da kullanılması oldukça yaygınlaşmaya başlandı. Stüdyo tipi dairelerde yatak odası olarak kullanılan bölümü diğer oturma bölümünden ayırırken otantik bir seperatör kullanılması oldukça hoş bir görüntü sağlayacaktır. Restaurant, lokanta, bar gibi yeme ve içme üzerine hizmet veren masalı yerlerde belli bölümleri seperatörler ile birbirinden ayırmak, işyerinize daha güzel bir görüntü ve modern bir hava verir. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel seperatör Pravan modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık.

Separatör Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Taş Kaplama ile Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde 2014 taş kaplamaları, en yeni taş kaplama modelleri ve şık taş kaplama dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

seperatör modelleriseparator,2 thoughts on “Dekorasyonda Seperatör Kullanma

 1. YULEA ÇİÇEK

  merhaba,
  sitenizd görmüş olduğum seperatör hakkında bilgi rica ediyorum. telefon numaralarınızı bulamadım

  Yanıtla
  1. Yusuf Saat Yazar

   Sayın Yulea hanım,
   Sitemizde görmüş olduğunuz konular sizlere fikir vermek amacı ile açılmış konular olup site üzerinden satış yapmıyoruz. Hangi seperatörü beğendiğinizi yazarsanız nereden satın alabileceğiniz ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışırız. İyi geceler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni değişik görselleri
Cam Basamaklı Merdiven Modelleri

Cam basamaklı merdiven modelleri, cam merdiven modelleri, cam ve ahşap merdiven modelleri, cam iç merdiven modelleri, villalar için cam merdiven...

Kapat