Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2014

323

Led ve Lcd televizyonların hayatımıza girmesi ile birlikte moda olan duvar ünitelerinin yerini dekoratif ahşap raf modelleri almaya başladı. Dekoratif rafların avantajları istediğiniz her ebatta bulabiliyor olmanızın yanı sıra maliyet olarak da her keseye uygun olması. Duvar raf ihtiyacı olanların imdadına ahşap raf modelleri yetişti. Birbirinden farklı modellerde üretilen duvar raf modelleri genellikle kitaplık olarak kullanılmasının yanı sıra biblolarınızı veya duvar dekorasyonunda kullanmak istediğiniz küçük ev aksesuarlarınızı koymanız için mükemmeldir. Büyük küçük her ebatta bulabileceğiniz duvar raflarının her renk duvar dekorasyonuna göre renkleri mevcuttur. Dekoratif duvar raflarını evinizin salon, oturma odası, çocuk odası ve hatta mutfaklarda dahi kullanabilirsiniz. Dekoratif ahşap duvar rafları kare, dikdörtgen veya yuvarlak olarak bulabilirsiniz. Yapacağınız oda dekorasyonuna nasıl bir duvar rafı yakışacağına karar verdikten sonra montajını yapabilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Gizli Yatak Modelleri ile Geniş Ortamlar Yaratın başlıklı makalemizde gizli yatak modelleri, gizli yatak tasarımları ve katlanan yatak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
One thought on “Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2014

  1. Cengiz Şimşek

    sitenizde tanıtımını yaptığını ağaç desenli rafı edinmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gizli Yatak Modelleri ile Geniş Ortamlar Yaratın

Gizli yatak modelleri küçük ve dar evlerin adeta kurtarıcısıdır. Alan olarak küçük olan 1+1 veya 2+1 gibi evlerde yer darlığından...

Kapat