Deniz Kabuğu Rengi İle Dekorasyon Önerileri

173

 Marshall boya her gün renk kartelasına yeni bir renk daha katarak sizin göz zevkinize daha çok hitap ediyor. Marshall boyanın doğadan esinlenerek yarattığı yeni renk kartelası olan toprak tonları içinde bulunan deniz kabuğu rengi çok hoş bir renk ve ev dekorasyonunuz da severek kullanabileceğiniz bir renktir. Marshall deniz kabuğu rengi en fazla beyaz veya marshall ıslak kum rengi ile çok güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz. Sade ve güzel bir duvar rengi olan deniz kabuğu rengini evinize alacağınız diğer ev eşyalarınızda da kullanabilirsiniz. Örneğin kanepe veya koltuklarınızın üzerinde bulunan küçük yastık veya kırlentlerde, salon perdesinde kullanacağınız fonlarda, koltuklarınızın arasında uyumu yakalamak için ortaya alacağınız güzel bir halı deseninde deniz kabuğu rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için seçtiğimiz en güzel deniz kabuğu rengi ile oluşturulmuş ev dekorasyon örneklerinden oluşan güzel bir resim galerisi hazırladık.

DENİZ KABUĞU RENGİ DUVAR BOYASI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Erguvan Rengi Duvar Boyası ile Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde erguvan rengi, erguvan rengi duvar boyası ve erguvan rengi ile boyanan evler hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

deniz kabuğu rengideniz kabuğu boya rengideniz kabuğu marshallmarshall deniz kabuğu boya rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yağmur Ormanı Rengi Duvar Boyası Dekorasyonları

Marshall yağmur ormanı rengi, marşall yağmur ormanı rengi, yağmur ormanı renk dekorasyon fikirleri, yağmur ormanı boya rengi Ev dekorasyonunuzu yaparken...

Kapat