Desenli Ayna Modelleri Yeni Sezon

213

17.yy kadar bir yüzeyi iyice parlatılmış metal yüzeyleri ayna olarak kullanılırdı. Daha sonraları ise cam levhaların bir yüzeyi cıva ile kaplanarak ayna elde edilmiştir. Günümüzde ise cam levhaların yüzeyi çok ince bir gümüş parçası ile sırlanarak ayna elde edilmektedir. Bazen gümüş yerine alüminyum, bronz ve hatta altın bile kullanılmıştır. Makinelerin iş piyasasına girmesi ile her türlü cam işçiliğinin ve bununla birlikte ayna işçiliğinin önü açılmıştır.

Makinelerin desteği ile desenli ve dekoratif her türlü aynayı yaptırabilmeniz ve alabilmeniz mümkün. Günümüzde desenli ve dekoratif ayna çeşitleri ev dekorasyonunun vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Evimizin girişleri olan antrelerimizi dekore ederken desenli ayna modellerinden faydalanırız. En güzel desenli ayna modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Bu güzel resim galerisi içinden hoşunuza giden desenli ayna modelini daha yakından incelemek için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Desenli Ayna Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Modern Ahşap Ayna Modelleri başlıklı makalemizde ahşap ayna çeşitleri, ahşap ayna fiyatları ve ahşap ayna modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni  Önerileri
Çocuk Odası Sticker Modelleri

Çocuklarımız, en kıymetlilerimiz olarak hayatımızın çok önemli bir bölümünü şekillendiren varlıklarımızdır. Onlara dair her husus önemlidir ve en iyisi olması...

Kapat