DOĞAL TAŞ İLE BAHÇE DÜZENLEMESİ 28.06.2015

1332

Doğal taş ile bahçe düzenlemesi, doğal taş ile bahçe dekorasyonu, bahçede taş peysaj düzenlemesi, doğal taştan bahçe düzenlemesi, dekoratif taş ile bahçe düzenlemesi, bahçede taş peysaj düzenlemesi

Bahçe düzenlemesi yapmak için öncelikle bir kurşun kalem ve defter alın ve nasıl bir bahçe düzenlemesi yapacağınıza karar verin. Bahçenin hangi köşesini nasıl dekore edeceğinize öncelikle karar vermeniz lazım. Bahçe düzenlemesi için öyle çok paralar harcamanıza gerek yok.

Doğadan topladığınız doğal taşlar ile zevkinize göre bir şelale veya doğal taşlar ile döşenmiş bir yollar, doğal taşlar ile yapılmış çiçeklik, ahşap ve doğal taşlardan yapılmış  bir köprü yapabilirsiniz. Doğal taşlardan yapılmış diğer uygulamaları görmek için aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz.

DOĞAL TAŞ İLE BAHÇE DÜZENLEMESİ RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan KOÇTAŞ BALKON SAKSI MODELLERİ 27.06.2015 başlıklı makalemizde askılı saksı modelleri, balkon saksı modelleri koçtaş ve koçtaş askılı saksı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Trend balkon saksı modelleri ve fiyatları Galerisi
YENİ MODEL BALKON SAKSILARI 27.06.2015

Yeni model saksı modelleri, saksı modelleri, balkon saksıları, balkon saksı askısı, balkon saksı modelleri, balkon saksı modelleri ve fiyatları, balkon...

Kapat