Duvara Monte Tek Kişilik Yatak Modelleri 2015

424

Duvara monte tek kişilik yatak odası, duvara monteli tek kişilik yatak modelleri, duvara montajlanan yatak modelleri, açılır kapanır yatak modelleri, en güzel tek kişilik yatak modelleri, yeni tasarım tek kişilik açılır kapanır yataklar

Şehirlerin hıza büyümesi ile birlikte yeni yapılan binaların daha ekonomik ve bütçenize uygun olarak satılması ve orta sınıf insanlarında daire sahibi olabilmesi için dairelerin metre kareleri küçülmeye başladı. Pahalı büyük bir daire satmaktansa aynı metrekareyi iki kişiye satma fikri müteahhitlerin de hoşuna gitmişe benziyor. İnsanlar eskiden 1+1 veya 2+1 evlere bakmazken şimdilerde ekmek peynir gibi satılıyor. Bu küçük dairelere yerleşecek olan aileler de seçecekleri mobilyalar son derece önem kazanıyor. Geniş ve büyük yataklar yerine duvara monte edilebilen yatak modelleri tercih edilmekte. Masa sandalye yerine açılır kapanır ve yer kaplamayan ve hatta duvara monte edilebilen masa sandalye takımları tercih edilmekte.

Gündüz oturma odası olarak kullanılan bölüm bu açılır kapanır yatak sayesinde akşamları yatak odasına dönüşüyor. Sizin de küçük bir eviniz var ve nasıl bir yatak alacağınızı şu anda internet ortamında arıyorsanız sizlere bir kaç öneride bulunmak adına aşağıda yer alan resim galerisini paylaşıyoruz. Bu görsellerden fikir alarak sizlere en yakın mobilya mağazalarında duvara montajlanabilen yatak modellerini alabileceğiniz gibi, bu tür mobilyaları yapabilen iyi bir atölyede evinizin durumuna göre özel olarak çok daha ucuza yaptırabilirsiniz.

Duvara-Monte-Tek-Kişilik-Yatak-İKEA-Modelleri

Duvara Monte Tek Kişilik Yatak Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2015 Bellona Yatak Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 bellona yatak odası, 2015 bellona yatak odası takımları ve bellona yatak odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

duvara monte yatakduvara monte yatak modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Son  Dizaynları
En Az Elektrik Yakan Soba Modelleri

En az yakan soba modelleri, en az elektrik tüketen soba modelleri, en az elektrik tüketen elektrikli sobalar, en tasarruflu elektrik...

Kapat