En Güzel Antre Dekorasyon Fikirleri

288

En Güzel Antre Dekorasyon Fikirleri

Antre dekorasyonu da en az salon veya oturma odası gibi çok önemlidir. Çünkü ilk giriş olduğu için ilk görülen ve göze çarpan yer de orasıdır. İnsanların daha girişte evinizden etkilenmesini istiyorsanız antre dekorasyonu sizler için çok önemlidir. Duvar boyanızın rengi, mobilyalarınızın dizilimi, hangi renk mobilya seçimi gibi unsurlar bu dizaynda önemli role sahiptir.

Bizler dekorsarayi.com ekibi olarak renk ve dizim uyumu ile ilgili bir kaç antre dekorasyonu örneğini sizler için inceledik ve resim galerisi şeklinde sizlere sunuyoruz. Hangi model sizlere daha uygunsa onu seçip sizler de evinizde uygulayabilirsiniz. Beğendiğiniz resme tıklayarak büyütüp daha ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Cnc Kesim Asma Tavan Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Cnc kesim asma tavan, desenli metal asma tavan modelleri ve en güzel siensi asma tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
duvar aynası modelleri ve fiyatları
Yeni Sezon 2015 Duvar Aynası Modelleri

Yeni Sezon 2015 Duvar Aynası Modelleri Duvar dekorasyonu olarak ne tarz aksesuar tercih edersiniz? Fikrimizi soracak olursanız duvarlarınız için duvar...

Kapat