En Güzel Bebek Odaları

694

En güzel bebek odası için, nasıl bir dekorasyon yapacağına henüz karar verememiş olan genç anne ve babalar, doğacak olan çocukları için dünyanın en güzel bebek odasını hazırlamak için çalışırlar. Hele birde doğacak olan ilk çocuk ise bu telaş ikiye katlanır. Güzel bir bebek odası için seçilecek mobilyaların dışında bu odaya birde sallanan bir emzirme koltuğu eklemenizi öneriyoruz.

Odanın ışık sisteminin de gözden geçirilmesi ve birbirinden farklı iki tip ışık sistemi olması daha iyi olacaktır. Çocuğunuzla oynarken veya onunla ilgilenirken aydınlık bir ışık sistemi, yatma vaktine doğru loş bir ışık sistemi güzel olacaktır. Bebek odası resimlerinden oluşan güzel bir galeri hazırladık. Bu resimleri inceleyerek kendi bebek odanızı dekore edebilirsiniz.

Bebek Odası Tasarımları

Bir önceki yazımız olan Beyaz Genç Odası Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2014 beyaz genç odaları, Beyaz genç odası dekorasyonları ve beyaz genç odası fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Verandalar

Bahçeli müstakil bir villa veya müstakil bir evin bahçesine bakan güzel bir veranda da kitap okumanın keyfini yaşayan bilir. Metropol...

Kapat