En güzel kışlık ev modelleri ve tasarımları

397

Birbirinden farklı mimarilere sahip yayla evlerinin avantajı hem yazlık, hemde kışlık olarak kullanabiliyor olmanız. Bu evlerde dikkat edeceğiniz bir kaç ayrıntıyı sizlere hatırlatmak isteriz. Yayla evlerinde yazın en fazla ihtiyaç duyulan şey evlerin önünde geniş bir balkon veya teras olması. Kış aylarında ise arka mutfağa bakan kapının olduğu bölüme kenar ve üstünün komple cam olarak yaptıracağınız kış bahçesi ile yağmuru veya karı hissederek çayınızı,  kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz.

Yazın ihtiyaç duyacağınız güzel dizayn edilmiş bir bahçe ve barbekü keyfini kışın da yakarak mangal üstü sucuk keyfini misafirleriniz ile birlikte yaşayabilirsiniz. Sizlerde kendinize ve ailenize zaman ayırmak, şehrin gürültüsünden ve bunaltıcı trafiğinden uzaklaşmak istiyorsanız kendinize güzel bir kışlık ev yaptırarak bu düşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. En güzel kışlık ev modellerinden oluşan resim galerisi içinden istediğiniz resmi daha yakından incelemek için resmin üzerine tıklayarak büyütebilir ve daha yakından inceleyebilirsiniz.

En güzel kışlık ev modelleri

Bir önceki yazımız olan En Güzel Antre Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde antre dekorasyon fikirleri, antre dekorasyon önerileri ve antre dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel  Önerileri
Duvara Monte Tek Kişilik Yatak Modelleri 2015

Duvara monte tek kişilik yatak odası, duvara monteli tek kişilik yatak modelleri, duvara montajlanan yatak modelleri, açılır kapanır yatak modelleri,...

Kapat