En Güzel Örgü Yastık Modelleri

317

Örgü, annelerimizden, anneannelerimizden bizlere kadar gelen en güzel ve en nostaljik eylemlerden biridir. Bu denli anlamlı ve hoş bir geçmişi olduğundan olsa gerek sıcak yuvaları donatmakta yer verdiğimiz seçeneklerden biri de örgü aksesuarlar ya da örgüye benzetilmiş/ örgü desenli aksesuarlar olabilmektedir. Örgü aksesuarlar içindeki en şık seçeneklerden biri ise örgü yastık modelleri olarak kendini göstermektedir. Bu tarz yastıkları hem birebir örülerek oluşturulmuş yastık kılıflarından müteşekkil görebilmekteyiz, hem de örgüye benzetilmiş desen ve doku içeren kaplamalar şeklinde de oluşturulabilmektedirler. Hangi şekil ve tarz olursa olsun her hali ile biz örgü yastık modelleri ile detayları vurgulanmış dekorasyonun son derece şık ve sıcak bir tarz teşkil ettiğini düşünmekteyiz. Koltuk takımlarınıza, kanepelerinize süs olarak ilave edebileceğiniz gibi, biraz büyütülmüş formları ile zemin üzerinde şık ve konforlu duraklar olarak da tasarlamak mümkündür bu yastıkları.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde her türden örnek teşkil eden bir modeli bulabileceğinizi ve dekorasyonunuza sizin de en güzel örgü yastık modelleri ile ayrı bir hava katmayı tercih edebileceğinizi düşünmekteyiz.

En Güzel Örgü Yastık Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Zara Home Nevresim Takımları 2014 başlıklı makalemizde zara home, zara home katalog ve zara home katalog 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

el örgüsü bebek yastıklarıörgü yastık modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en son taş desenli duvar kağıdı 3 boyutlu galerisi
Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı; duvar kaplama seçenekleri arasında en şık ve en kalıcı çözümlerden birini teşkil etmektedir. Özellikle, son yıllarda bu alandaki...

Kapat