En Modern Eczane Dekorasyonları

243

Eski zamanları hatırlamak bile istemiyor insan. Hastanelerde hasta muayene olduktan sonra hastane içindeki eczane bölümü önünde 3 saat süren ilaç kuyruklarını hatırladıkça günümüze şükür ediyoruz. Devlet Hastaneleri ve Ssk Hastaneleri ile birlikte özel hastanelerin de devreye girmesi ile birlikte sağlıkta özelleştirme başladı. Hastane eczaneleri kapandı ve özel eczanelerle yapılan anlaşmalar ile eczacılar ciddi yatırımlar yaparak eczanelerini en lüks malzemeler ile döşetmeye başladılar. Para kazandıkça eczanelerde de lüksün sınırları zorlanmaya başlandı ve en lüks eczcane dekorasyonları yapılmaya başlandı. Modern tarza dizayn edilmiş eczane görsellerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

En Modern Eczane Dekorasyonları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Ev Sinema Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde evde sinema odası, evde sinema odası düzenleme ve sinema odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni moda  tasarımları
Evim Şahane Oturma Odası Dekorasyonları

Yapımcılığını Kanal D'nin yaptığı, sunuculuğunu ve programı yapan Evim Şahane programının mimarı selim yuhay şimdiye kadar çok güzel projelere imza...

Kapat