En Modern Sehpa Modelleri

568

Sehpalar, evlerimizde yer verdiğimiz en fonksiyonel eşya modelleri arasında yer almaktadır. Salonlarımızda ağırlıklı olarak orta sehpa olarak kullanmayı tercih ettiğimiz eşyaların birçok farklı formu ve kullanım amacı söz konusudur. Özellikle, zigon tabir edilen servis sehpası takımları, misafirlerimizi ağırlarken ve kendi gündelik yaşamlarımızda son derece fayda sağladığımız tasarım ürünleri arasındadır. Sehpaları hem eşya, hem de aksesuar olarak düşünmek mümkündür. Mobilya takımı ile birlikte aynı formda ve stilde takım olarak almak mümkün olduğu gibi, farklı kombinler yapabilmek sureti ile sehpaları eşyalarımız arasına solo olarak da ilave etmek mümkündür. Bu yolu tercih ettiğimizde stil ve renk olarak diğer mobilyalar ve genel olarak dekorasyon stili ile uyumu gözetmek önemlidir. Örneğin; genel olarak modern bir dekorasyon stili benimsenmiş ise sehpalarımızı da en modern sehpa modelleri arasında seçmek lazım gelmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için tercih ettiğimiz en modern sehpa modelleri ile aşağıdaki resim galerisini derledik. Görselleri üzerlerine gelerek büyütebilir, modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

En Modern Sehpa Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni  galeri
En Şık Goblen Yastık Modelleri

"Kralların Sanatı" olarak isimlendirilen ve geçmişi 17. yüzyıla dek uzanan goblen; bir kumaş üzerine renkli ipler ile bir resmin işlenmesi...

Kapat