En Şık Abajur Modelleri

439

Aydınlatma hem gereksinim açısından, hem de görsellik açısından dekorasyonun olmazsa olmazları arasındadır. Bu önemi nedeniyledir ki birbirinden güzel, birbirinden farklı aydınlatma ürünü tasarımları her sezon sayısız çeşit ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu kategoride en çok beğenilen tasarımlardan biri abajurlardır. Renk renk, desen desen abajurlar içinde seçim yapmak da oldukça zor olmaktadır. Yatak odalarının bize göre olmazsa olmazı olan abajurları, salonlarla, oturma odalarında, çocuk odalarında da sıklıkla tercih etmekteyiz. Bu alanlar için seçeceğimiz abajurların bize göre ilk önemli seçim kriteri işlevsellikleri olmalarıdır. Okuma ışığı anlamında destek alınacak bir abajur ile sadece görsellik açısından dekoratif manada seçilecek abajur arasında farklar olması muhtemeldir. Bu nedenle abajur almaya gitmeden önce ne için abajur aldığınızı, ne amaçla kullanacağınızı netleştirmeniz bize göre önemlidir. Bunu dışında amaç ne olursa olsun alınan abajurun dekorasyonunuza şık bir katkı olabilmesi için renk ve doku uyumlarını muhakkak gözetmenizi tavsiye ederiz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için seçtiğimiz en şık abajur modelleri ile aşağıdaki resim galerisini oluşturduk. Görselleri üzerlerine gelerek büyütebilir, daha yakından inceleyebilirsiniz.

En Şık Abajur Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Kumandalı Avize Modelleri başlıklı makalemizde 2014 avize modelleri, avize modelleri ve uzaktan kumandalı avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

abajur yapımı,3 thoughts on “En Şık Abajur Modelleri

  1. Yusuf Saat

   Sayın Naile hanım,
   dekorsarayi.com sitesi üzerinden herhangi bir ürün satışı yapamıyoruz. Paylaştığımız dekorasyon ile ilgili tüm konular sizlere fikir vermek ve tanıtmak amacı ile paylaşılmıştır. İyi geceler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni sezon lambader elektrik tüketimi önerileri
Göz Alıcı Lambader Modelleri

Lambaderler her geçen gün hayatımıza daha çok giren dekoratif aydınlatma ürünlerinden biridir. İşlevsel anlamda da büyük bir konfor teşkil eden...

Kapat