En Şık Goblen Yastık Modelleri

248

Kralların Sanatı” olarak isimlendirilen ve geçmişi 17. yüzyıla dek uzanan goblen; bir kumaş üzerine renkli ipler ile bir resmin işlenmesi sanatına verilen isimdir. Günümüzde bu resim aktarma işlemi daha zahmetsiz olarak baskı yolu ile gerçekleştirilmektedir. Gobleni, dekoratif ürünlerde sıklıkla görmekteyiz. En çok tercih edilen uygulama şekli ise goblen yastık modelleridir. Birbirinden güzel desenlerin ve resimlerin aktarıldığı bu yastıklar her tür dekorasyon stiline uyum sağlamaya müsait bir çeşitliliğe sahiptir.  Özellikle, salonlarımızda ve oturma odalarımızda yer verdiğimiz koltuk takımlarında, kanepelerde hem süsleme, hem de konfor sağlama açısından yastıklar önemlidir. Bir de bu yastıklar goblen yastık olunca şıklık ve konfor en üst seviyede sağlanmış olmaktadır. Bizim size tavsiyelerimizden biri bu konuda şu olabilir; salonunuzda tablolara yer vermiş iseniz şayet, tabloların ana teması ya da renkleri ile uyum sağlayan ancak bunu çok göze çarpmadan yapan goblen yastıklar örtülü ve naif bir şıklığı temin edecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde en çarpıcı goblen yastık modelleri ile sizi buluşturmak istedik. Görselleri üzerlerine tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmi daha yakından inceleyebilirsiniz.

En Şık Goblen Yastık Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Floral Duvar Sticker Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Floral duvar sticker modelleri, duvar sticker ve en güzel duvar sticker modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014  modelleri
Kadın Silüeti Duvar Sticker Modelleri

Kadın silüteti dünyanın en şık, en hoş silüetlerinden biridir. Genelde cinsellik ile bağdaştırılsa da aslında gözlüğü cinsellik çerçevesinin dışından seçmek...

Kapat