Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

275

Ev dekorasyonunda renk uyumu, boya renk uyumu, ev dekorasyonunu yaparken hangi renkleri kullanmalı.

Ev dekorasyonunuzu yaparken duvar boya rengini, evin içine almış olduğunuz oturma gruplarınızı, banyolarınıza döşemek için almış olduğunuz seramik ve fayanslar,  yerdeki parke grubu, perdelerinizin renginin birbiri ile uyumlu olması ev dekorasyonunuzun ne kadar başarılı olup olmadığını gösterir. Birbiri ile uyumlu renkler göz zevkinize ve ruh sağlığınıza da iyi gelecektir. Evinizin her bölümü için uygulayacağınız renkler farklıdır. Salon renkleri genelikle pastel renklerden ve gözü yormayan renklerden seçilir. Mutfak renkleri olarak canlı renkleri kullanabilirsiniz. Çocuk odalarına uygulayacağınız renkler çocuğun cinsiyetine göre farklılık gösterecektir. Banyo ve wc dekorasyonunda istediğiniz her rengi uygulayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanılan renklerin ve ev eşyaları ile ne kadar uyumlu olduğunu aşağıdaki resim galerisinden seçebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

Bir önceki yazımız olan En Trend Hol, Antre, Koridor Boya Renkleri başlıklı makalemizde Antre, Antre boya badana renkleri ve Antre boya renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
güzel  fotoğrafları
Küçük Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Küçük oturma odası dekorasyon fikirleri, küçük oturma odası dekorasyonu, oturma odamı nasıl dekore edebilirim? Yaz aylarında geniş teraslar veya geniş...

Kapat