Evde Kütüphane Dekorasyonu

211

Günümüz Türkiye’sinde kitap okuma oranı günden güne düşerken, gelecek kuşaklara iyi bir eğitim ve okuma alışkanlığı bırakmak isteyen herkesin evinin bir köşesinde büyüklüğü ne olursa olsun mutlaka bir kütüphane veya kitap okuma bölümü olması gerekir. Televizyon insanların beyinlerini ipotek altına alıyor. Kitap okuma ise insanları düşünceye ve doğruya teşvik ettiği gibi hayal kurma özgürlüğünü kazandırır. Kitap okumak can sıkıntınızı yok eder, Kelime dağarcığınızı geliştirir, Okuduğunuz kitaplar sayesinde hayatınıza nasıl bir heyecan veya dram katabilirsiniz. Kitap okumanın en önemli faydalarından biri de beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirerek ve sizi diğer insanlara göre daha zeki olmasını sağlar. Bu kadar anlatımdan sonra kitap okuma köşeniz yoksa olması için iyi bir çaba içinde olmanız gerekir. Evinizin büyüklüğüne göre bir kütüphane ve kitap okuma köşesi yapmanız gerekir. Dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için ev dekorasyonunda kitaplık veya kitap okuma köşesini yapmış olanların kütüphanesinden görselleri paylaşmak istiyoruz.

 

KÜTÜPHANE TASARIMLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Keten Yastık Modelleri başlıklı makalemizde keten yastıklar ve Yeni Moda Keten Yastık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

evde kutuphanekutuphane dekorasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni sezon  önerileri
En Güzel Örgü Yastık Modelleri

Örgü, annelerimizden, anneannelerimizden bizlere kadar gelen en güzel ve en nostaljik eylemlerden biridir. Bu denli anlamlı ve hoş bir geçmişi...

Kapat