Evim Şahane Banyo Dekorasyonu

234

Kanal D tarafından yayınlanan ve mimar Selim Yuhay tarafından hazırlanan Evim Şahane Ekibinin o müthiş ve candan çalışması sonucu ortaya harika ev dekorasyonları çıkıyor. Evi olup ta kötü şartlarda yaşam mücadelesi veren bir çok insan arasından yapılan çekiliş sonucu her programda şanslı bir kaç kişinin ev dekorasyonunu yapan, bunu yaparken o kişinin bütün zevklerini de göz önünde bulunduran bir program. Ev sahibine belirli bir para veriliyor, verilen bu para ile kişi ihtiyacı olan bütün ev aksesuarlarını kendisi beğenerek satın alıyor. Mimar da alınan bu aksesuarları ev dekorasyonunda kullanıyor. Evim şahane ekibi tarafından yapılan en güzel banyo dekorasyonu örneklerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Sizler de kendi banyo dekorasyonunuzu yaparken bu banyo dekorasyonlarından fikir alabilirsiniz.

EVİM ŞAHANE BANYO DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde evim şahane boya fikirleri, Evim şahane dekorasyon fikirleri ve evim şahane mimarı hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni moda makyaj masası lambaları fotoğrafları
En Güzel Makyaj Masası Modelleri

Atalarımızın da söylediği gibi "Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır." sözünden yola çıkacak olursak, kadınların bakımlısı makbuldür. Bana göre kendi...

Kapat