Evim Şahane Dekorasyon Fikirleri

686

Evim şahane dekorasyon fikirleri, kanal d evim şahane, evim şahane salon dekorasyonu, evim şahane boya fikirleri, kanal d evim şahane başvuru, evim şahane mimarı, selim yuhay evim şanane mimarı, selim yuhay ev dekorasyon fikirleri

Kanal D tarafından yayınlanan evim şahane programı ve onun mimarı Selim Yuhay’ı tanımayan yoktur herhalde. Yayınlanan her bölümü birbirinden güzel. Başvuran adayların bir çoğunun dram çıkarılacak kadar derinlikli sorunları var ve hayalleri hep yarım kalmış. Selim bey tamda bu durumda ortaya çıkıyor ve durun diyor. Ben yarım kalan hayalinizi gerçekleştirebilirim diyor. İnsanların parayı aldıktan sonra evine aldığı en küçük aksesuara dahi nasıl sevindiğini gördükçe duygulanıyoruz. Bu programı yapan yapımcıdan çalışan üreten her elemana kadar herkese dekorsarayı.com ekibi olarak teşekkür ediyoruz. İşlerinde başarılar diliyoruz. Bu güzel ekip tarafından ortaya çıkan ve hayalleri gerçek olan insanların ev dekorasyonlarına hep birlikte bakmaya ne dersiniz.

Evim Şahane Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir