Evim Şahane Salon Dekorasyonları

540

Evim şahane ekibi ev dekorasyonları, evim şahane salon dekorasyonu, evim şahane dekorasyon fikirleri, evim şahane ekibinin yaptığı salon dekorasyonu, kanal d evim şahane salon dekorasyonu

Evim şahane ekibi mimarı Selim Yuhay tarafından tasarlanan salon dekorasyonları, kötü durumda olan veya evini yenilemeyenler için bir umut oldu. Kanal D tarafından hazırlanan evim şahane programına daha önce başvuranlar arasından çekilen kura sonucu evinin dekorasyonunu yenilenecek olanlar arasından talihli adayların evleri programın mimarı Selim bey tarafından incelendikten sonra dekorasyonu yapılacak alan ile ilgili bir bütçe ve bu alana nasıl bir dekorasyon yapılacağı ile ilgili bir proje hazırlanıyor. Bu projeye uygun olarak hareket ediliyor ve evin işçiliği selim beyin ekibi tarafından yapılıyor, kalan aksesuar ve ev eşyaları ev sahibine teslim edilen paraya göre hareket edilerek satın alınıyor. Bu program çerçevesinde salonlarını evim şahane ekibi tarafından yenileyenlerin görsellerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizlere hazırladık. Sizler de bu dekorasyonlardan fikir alarak kendi salonunuzu yenileyebilirsiniz.

Evim Şahane Salon Dekorasyonları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Salon İçin 2020 Duvar Renkleri başlıklı makalemizde 2020 salon için renkler, en güzel salon tasarımları ve filli boya salon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

evim şahane salon modellerievim şahane niş modellerisalon dekorasyonlar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir