Evim Şahane Somada !

285

Evim şahane ekibi uzun bir aradan sonra tekrardan şahane dekorasyonlarını gözler önüne sermek için hazırlanıyor. Tabi bu seferki hedef biraz daha farklı. Çünkü evim şahane ekibi somada hayatını kaybeden şehitlerin ailelerinin evleri için çalışmalarını sürdürecek. İlk hedefi ise maden faciasında şehit olan Turgut Yılmaz’ın ailesinin yüzünü güldürmek olacak.

Neredeyse tamamen inşaat halinde olan bu evin iç ve dış dekorasyonunu düzenleyecek ve oturur hale getirmek için çalışmalarını sürdürecekler. Aşağıdaki galerimizde de evin ilk halini görmeniz mümkün. Evin bitmiş halini henüz bitirmedikleri için görmeniz şu an için mümkün olmayacaktır. Ama en kısa zamanda bu evlerin bitmiş halini de sizler için dekorsarayi.com sitemizde yayınlayacağız. Bizleri takip etmeye devam edin. Şimdilik isterseniz sizler için incelemiş olduğumuz resim galerisine bir göz atalım.

EVİM ŞAHANE SOMA İLE İLGİLİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde evim şahane yatak odaları, Evim şahane yatak odası dekorasyonu ve evim şahane yatak odası tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

evim sahane somaevim sahanenin somada yaptıgı ev,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir