EVLERDE GİYİNME ODASI

280

Evlerde giyinme odası modelleri, Evlerde giyinme odası tasarımları:

Ev dekorasyonu sırasında dekorasyonunu yaptığınız eviniz yeteri metrekareye sahip ise evinize mutlaka bir giyinme odası yaptırmalısınız. Yatak odasındaki gardrobun görüntü kirliliği ve berjer, sandalye, tuvalet aynası tarzı eşyalardan kurtulup sade ve geniş bir yatak odasının keyfini sürebilirsiniz. Modern tarzda dizayn edilmiş bir giyinme odası içerisinde yazlık ve kışlık elbiselerinizin, ayakkabılarınızın, takılarınızın, kravat ve iç çamaşırlığınızın ayrı ayrı olmasından dolayı aradığınız bütün ürünleri bir arada bulma şansınız var. Giyinme odasının içerisine yaptıracağınız mobilya dolapların fonksiyonel ve kullanışlı olmasında yarar var. İyi analiz ederek neyi nereye yerleştireceğinize önceden karar vererek dolaplarınızın tasarımını yaptırmalısınız. Evlerde yapılan giyinme dolapları genellikle ebeveyn banyosundan önceki bir bölümde yapılırsa daha güzel olur. En güzel giyinme odası modellerinden oluşan bir resim galerisini sizler için hazırladık. Bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 EVLERDE GİYİNME ODASI RESİM GALERİSİ

 

 

Bir önceki yazımız olan Farklı Yatak Modellerine Bayılacaksınız başlıklı makalemizde 2015 yatak modelleri, değişik yatak modelleri ve en güzel yatak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
şık mutfak modelleri renkleri galerisi
MUTFAK TASARIM FİKİRLERİ

Mutfak tasarım fikirleri, en güzel mutfak tasarımları, mutfak tasarım modelleri, mutfak tasarımı, mutfak tasarımı mı nasıl yaparım? Bir evin en...

Kapat