Ferforje Sehpa Modelleri

345

Türkiye’de bulunan Rumlar ve Ermeniler ve Süryaniler telkari (Gümüş işleme sanatı) ve demir işçiliğinde çok iyiydiler . Türkiye’nin bir çok ilinde yapmış oldukları demirin dövülerek şekillendirilmesi ile günümüzde ferforje denilen süslenmiş ve dekoratif amaçlı kullanılan demir işçiliğini temsil eder. Düz veya kıvrımlı demire, işçilik ve sanat eklenerek meydana getirilen sehpa çeşitlerinden hoşlanıyorsanız ferforje orta sehpa veya ferforje yan sehpalar tam da size göre. Çok sağlam olmalarının yanı sıra çok da dekoratif duran bu sehpalar salonlarınıza keyif katacaktır. Her evde olmayan bu sehpa çeşitlerini sizler alabilir ve salon dekorasyonunuz da farklılık yapabilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel ferforje sehpa modellerinden oluşan güzel bir resim galerisi de sizler için hazırladık. Bu sehpa modellerini inceleyerek kendi ev, ofis veya yazlıklarınız için satın alabilirsiniz.

ferforje sehpa modelleri (2)

ferforje sehpa modelleri (3)

ferforje sehpa modelleri (4)

ferforje sehpa modelleri (5)

ferforje sehpa modelleri (6)

ferforje sehpa modelleri (7)

ferforje sehpa modelleri (8)

ferforje sehpa modelleri (9)

Bir önceki yazımız olan En Şık Yemek Masası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 yemek masası modelleri, ahşap yemek masası modelleri ve fiyatları ve en şık yemek masası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
şık o fikirleri
En Şık Yemek Masası Modelleri

En şık yemek masası modelleri, şık yemek masası hazırlama, yemek masası modelleri fiyatları, şık yemek masası örtüleri, ahşap yemek masası...

Kapat