Filli Boya Açık Başak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1974

Başak tarlalarının göz alan ışıltısını evlerinizde yaşamak istemez misiniz? O zaman Filli Boyanın muhteşem renk kartelasının en çarpıcı renklerinden olan açık başak rengi tam size göre. Sarının bu güzel tonu ile boyanacak duvarlara eşlik eden her eşya, her aksesuar yeni bir ruh kazanacaktır adeta. Tabii, renk bu kadar cazibeli ve gösterişli olunca, boya kombinlerinde de,  mobilya, tekstil ve aksesuar kombinlerinde de dengeyi yakalamaya özen göstermek gerekecektir. Bir köprüde iki inatçı keçi olamadığı gibi, aynı ortamda iki çarpıcı renge de yer vermek dekorasyonun ruhu açısından doğru olmayacaktır. Ancak, yaratıcılığın sonu yok, uyum sağlandığında her yolun mümkün olduğunu da yine de göz önünde bulundurmak gerekecektir. Bizim tavsiyemiz bu rengi özellikle grinin ya da bejin tonları ile birlikte kullanmanız yönünde olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için Filli Boya açık başak rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili yardımcı olacağına inandığımız görselleri aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik. Siz de yaratıcılığınız ön planda olmak kaydı ile bu fikirlerden birini uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Filli Boya Açık Başak Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir