Filli Boya Açık Krem Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

616

Açık renkler duvar boyası olarak en çok tercih edilen tonlardır. Zira, risksiz renklerdirler. Hemen her ton ile kombine edilmesi mümkün olan, tek başına göz yormadıkları kontrast yaratmadıkları için her daim göze de bir şekilde hoş görünmeyi başaran renk grubudur. Bu grup içinde krem rengi ise muhtemelen en çok tercih edilen renge tekabül etmektedir. Filli Boya açık krem rengi de bu nedenle evlerde duvarlarda görmeye aşina olduğumuz ve çok da beğendiğimiz renklerden biridir. Krem rengini bej ve kahve tonları ile kombinlemek, son derece şık ve bir o kadar da klasik bir stil teşkil etmektedir. Daha renkli bir dekorasyon arayışında olanlar için bu açık rengin, kontrast yaratan canlı renkler ile birlikte kullanılmasını tavsiye ederiz. Örneğin somon rengi, mavi tonları, yeşil tonları gibi kontrastlar oldukça iddialı tercihler olacaktır. Sıra dışı olmak istiyor iseniz iddialı olmaktan kaçışınız olmamalı diye düşünüyoruz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisine Filli Boya açık krem rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili derlediğimiz görselleri ekledik.

Filli Boya Açık Krem Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

acik krem rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir