Filli Boya Açık Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

650

Dekorasyon değişikliklerinde ilk aşamalardan biri boya renginin seçimidir. Geri kalan tüm detayların bu seçimle uyumu arzu edildiğinden renk seçimi sadece keyifli değil, bir o kadar da önemli bir tercih teşkil etmektedir. Dinlendirici etkisi olan, ortama renk ve ışık katan hoş ve sıra dışı bir seçim için biz size Filli boya açık somon rengini şiddetle tavsiye ederiz. Pembe tonları ile turuncu tonları arasında bir geçişten ibaret, muhteşem bir renk olan somon rengi, giyimden dekorasyona son dönemlerde çokça tercih edilen en moda renklerden biridir aynı zamanda. Somon rengi duvarlar ve  duvar rengindeki ışıltıyı destekleyen renklerde mobilya ve aksesuarlar ile son derece keyif veren, huzur dolu bir ortam sizi bekliyor olacaktır.

Somon rengini; salonlarda, oturma odalarında, çocuk odalarında, rahatlatıcı etkisi ile yatak odalarında tercih etmek mümkündür. Açık somon rengi, her ne kadar açık renk olarak isimlendirilse de duvarlarda çok açık bir renk olarak durmamaktadır. Bu nedenle, açık renk mobilyalar ile kombin edilmesi daha uygun olacaktır. Aksesuarlarda somonu ve mobilya rengini birleştiren renkler ve desenler, bütünde uyumun yakalanması için isabetli bir tercih olacaktır. Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin derlediğimiz resimleri aşağıdaki galeride inceleyebilirsiniz.

Filli Boya Açık Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

açık somon rengisomon rengi dekorasyonsomon rengi boya,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İlginç klasik yatak odası takımı modelleri Fikirleri
Klasik Yatak Odası Dekorasyonu Örnekleri

Zaman ne kadar ilerlerse ilerlesin bazı zevkler değişmeyecektir. Şöyle bir söz vardır: Zevkler ve renkler tartışılmaz. Gerçekten bu söze katılıyorum....

Kapat