Filli Boya Bademi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

3371

Filli Boyanın muhteşem renkleri arasında öyle bir renk var ki, kombin edildiği hemen her renk ile uyumu son derece hoş; solo kullanımda etkileyiciliği oldukça yüksek; bademi rengi. Havana rengi ile aynı tonlarda ancak biraz daha grimsi bir renk olan bademi rengi ile salonlarınızda, oturma odalarınızda, yatak odalarınızda, evinizde arzu ettiğiniz hemen her yerde hoş görüntüler sağlamanız mümkündür. Filli Boya bademi rengi ev dekorasyon fikirleri arasında vurgulanması gereken detay, bu rengi koyu renkler ile de açık renkler ile de kombin etmenin mümkün olduğudur. Ancak, koyu renklerden kasıt bu rengin kendi tonlarından bir ya da iki ton daha koyu olarak düşünülmesi ya da gri, bej gibi birlikte kullanımların uygun olduğu renklerin nispeten koyu tonlarıdır. Siyah, koyu kahverengi gibi aşırı kontrast renkler ile kullanımını tavsiye etmiyoruz. Ayrıca, sarı, turuncu gibi canlı renkler ile de birlikte kullanım düşünülebilir. Birlikte kullanım ya da kombin ile anlaşılması gereken sadece iki renk boya kullanımı değil; boya- mobilya uyumu; boya- aksesuar ya da tekstil uyumu olmalıdır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık. Kendi yaratıcılığınızı da öne çıkararak bu görselleri birer fikir ve ilham kaynağı olarak düşünebilirsiniz.

Filli Boya Bademi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

filli boya bademi rengibademi rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir