Filli Boya Fildişi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

301

Fildişi rengi en çok sevdiğimiz ve tercih ettiğimiz renklerden biridir. Açık renk olması nedeniyle risksiz renklerden biridir aynı zamanda. Birçok renk ile birçok ton ile kombinlenmesi mümkün ve de kolay renklerden biridir. Ancak, sıra dışı ve çarpıcı bir görüntü elde edilmek isteniyor ise sarının ya da krem renginin çok açık bir tonu diyebileceğimiz bu güzel rengi canlı renkler ile kontrast yaparak kombin yapmanızı tavsiye ediyoruz. Somon, kahve, mavi gibi renklerin koyu tonlarını belirli bir alana vurgu çekmek için kullanıp, geri kalan yerlerde fildişi rengi ile kaplama yapmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca, yeşilin ve grinin tonları ile de bu birliktelik çok başarılı olacaktır. Özellikle Filli Boya 2014 renkleri içinde yer alan muhteşem yeşil tonları ile sizi hayallerinizin ötesine götürecek sonuçlar almanız kaçınılmaz olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak aşağıdaki resim galerisine sizin için seçtiğimiz Filli Boya fildişi rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili görselleri yerleştirdik. Biraz esinlenme, biraz yaratıcılık ile siz de kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Filli Boya Fildişi Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Polisan Boya 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde en güzel iç cephe boya renkleri, mutfak boya renkleri ve Polisan boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

marshall fildişifildişi rengi marshall,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni değişik  Önerileri
Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri 2014-2015

Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri 2014, Yatak odası duvar kağıdı tasarımları, Yatak odasına uyumlu duvar kağıtları Koca bir evde eşiniz...

Kapat