Filli Boya Kalker Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

228

Kahverengiye çalan bir yeşil olarak tanımlanabilecek olan Filli Boya kalker rengi, son derece ağır ve asil bir renk olarak kartelada dikkat çeken renklerden biridir. Koyu bir ton olan kalker rengini, açık renkler ve canlı renkler ile kombin etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle Filli Boya lületaşı rengi ya da Filli Boya kırık beyaz rengi ile birlikte uyguladığınızda ortaya oldukça çarpıcı bir görüntü çıkacaktır. Büyük alanlarda geniş hacimli boyamalar yapılabileceği gibi; dar hacimli alanlarda kalker rengini vurgu istenen kısımda, açık renkleri genelde uygulamak daha doğru bir uygulama olacaktır. Filli Boya kalker rengi ev dekorasyon fikirleri içinde bizim size tavsiyemiz duvar boyası olarak ikili uygulamayı tercih etmeniz ve ikinci rengi açık renklerden seçmenizdir. Açık renkler içinde ise beyazın tonları ile açık sarının tonları düşünülebilecek renkler arasında olmalıdır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak muhtemel uygulamalar içinden en güzellerini aşağıdaki resim galerisinde derledik. Biraz bu görsellerden esinlenerek, biraz hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak siz de evinizde birbirinden güzel görüntülere imza atabilirsiniz.

Filli Boya Kalker Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Ihlamur Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 filli boya renk kartelası, 2014 filli boya renkleri ve Ev Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Ihlamur Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Filli Boyanın 2014 renkleri arasında dikkati çeken renklerden biri de sımsıcak görünümü ile ıhlamur rengidir. Sarı rengin muhteşem bir tonu...

Kapat