Filli Boya Kese Kağıdı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

1270

Filli Boya renk kartelasının nispeten koyu renklerinden biri de kese kağıdı rengidir. Yeşilin muhteşem bir tonunu içeren bu güzel rengi, kırık beyaz, lületaşı gibi açık renkler ile kombin ettiğinizde ortaya çıkan görüntüyü seyre doymak mümkün değildir. Bu kombinasyonu muıtfaklarda, banyolarda, salonlarda, oturma odalarında, yatak odalarında, aklınıza gelen her yerde denemeniz mümkündür. Canlı bir renk olduğundan, bu rengi boğacak koyu ve baskın renkler ile kombine edilmesini her ne kadar tasviye etmiyorsak da, hayal gücünün sınırları karşısında bizim de boynumuz kıldan ince, ortaya her şekilde her zaman hoş görüntülerin çıkmasının mümkün olduğunu hatırlatmadan geçemiyoruz. Bu rengin açık renkler ile birlikte kullanımında hem iki renk boya arasında, hem de boya ile mobilyalar ve aksesuarlar arasındaki uyumu düşünmek mümkündür. Hacmi dar alanlarda, iki renk boya uygulaması düşünülüyor ise kese kağıdı rengini vurguyu çekmesi istenen alanlarda kullanıp, kalan alanları açık renk ile boyamak daha uygun olacaktır. Örneğin TV ünitesinin arkası kese kağıdı rengi, kalan alan kırık beyaz gibi.

Dekorsarayi.com ekibi olarak aşağıdaki resim galerisi ile size Filli Boya kese kağıdı rengi ev dekorasyon fikirleri hakkında ilham kaynağı olmak istedik. Örnekler bizden, uygulama sizden!

Filli Boya Kese Kağıdı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

kese kağıdı duvar rengikese kağıdı rengi filli boyakese kağıdı rengi ile uyumlu renkler,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir