Filli Boya Kırık Beyaz Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

2149

Filli Boyanın renk kartelasında yer alan açık renklerin en güzellerinden ve en çok tercih edilenlerinden biri olan kırık beyaz rengi her stildeki dekorasyonda ve hemen her lokasyonda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Salt beyaz rengin hastaneleri çağrıştıran formundan uzak durmak isteyenlerin, hem koyu renkler ile hem açık renkler ile kombin edilerek kullanılabilen kırık beyaz rengi ile arzu ettikleri ferah ve şık görünümü sağlamaları mümkün olabilmektedir. Kırık beyaz rengi mutfakta, salonda, banyoda, yatak odasında, çocuk odasında, evin hemen her kısmında kullanabilirsiniz. Salon uygulamalarında bu rengi boya olarak bordo, koyu somon gibi canlı renkler ile duvarda kombin edebilirsiniz. Banyo ve mutfaklarda, hatta çocuk odalarında, bilhassa hacmi dar alanlarda lületaşı rengi, açık somon rengi, vb. açık renkler ile birlikte uygulayabilirsiniz. Dekorasyonun diğer unsurları olan zemin kaplama, mobilya ve aksesuarlarda kırık beyaz rengini canlı renkler ile kombin yapmayı tercih ettiğinizde, ferah ve çarpıcı bir şıklık yakalamanız mümkün olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak değişik alternatiflerde Filli Boya kırık beyaz rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili seçtiğimiz görselleri aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik. Bu fikirlerden yararlanabileceğiniz gibi, kendi hayal gücünüzü de ihmal etmemenizi tavsiye ederiz.

Filli Boya Kırık Beyaz Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

kırık beyazkırık beyaz rengifilli boya kırık beyazkırık beyaz duvar boyasıkırık beyaz boyafilli boya kırık beyaz duvarda gösterkırık beyaz boya rengikirik beyaz boya renklerikırık beyaz mutfak modellerikirik beyaz renk,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Lületaşı Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Bahar geldi geçiyor, artık yaz kapıda! Doğadaki bu tazeliği evlerinize taşımak için, ferah ortamlara kapı aralamak için boya seçimlerinize dikkat...

Kapat