Filli Boya Krem Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

238

Krem rengi evlerde en çok tercih edilen boya renklerinden biridir. Ferah görünümü ile hem ortama ışık katar, hem de dekorasyonun diğer unsurlarını öne çıkararak uyumlu ve çarpıcı bir görünümün ortaya çıkmasına imkan verir. Filli Boya 2014 iç cephe renk kataloğunda yer alan krem rengi söz konusu olduğunda ise bu güzellik ve çarpıcılık bir kat daha artmaktadır. Krem rengini evlerimizde her alanda kullanmak mümkündür. Banyolarda, mutfaklarda, salonlarda, balkonlarda, yatak odalarında, vs. hiç farketmez, gayet başarılı bir şekilde bu rengi duvar boyası olarak her yerde uygulamanız mümkündür. Krem rengi açık bir renk olduğundan canlı renkler ve koyu renkler ile birlikte son derece hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Rengin uygulandığı alan dar hacimli ise krem rengini geniş alanlara uygulayıp, vurguyu artırmak, dikkati çekmek istediğiniz alanları koyu ya da canlı renkler ile öne çıkarıp hoş bir kontrast yaratmanız mümkündür.

Dekorsarayi.com ekibi olarak Filli Boya krem rengi ev dekorasyon fikirleri açısından örnek teşkil etmesi açısından derlediğimiz görsellere aşağıdaki resim galerisinde sizin için yer verdik.

Filli Boya Krem Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 filli boya renk kartelası, 2014 filli boya renkleri ve Ev Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

krem rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Somon rengi canlı ve göz alıcı bir renk olduğundan ilk etapta duvar boyası olarak temkinle yaklaşılan renklerden biridir. Ancak, boyanız...

Kapat