Filli Boya Limoni Yeşil Ev Dekorasyon Fikirleri

355

Sıcacık yaz günlerinin başladığı şu günlerde içinizi ısıtacak, gönlünüzü şenlendirecek renk önerilerimizden biri Filli Boya limoni yeşil rengidir. Yeşil ve sarı rengin birleşimi ve muhteşem bir tonu olan bu rengi aslında evinizde her yerde kullanmanız mümkündür. Ancak, bizim tavsiyemiz çocuk ve genç odalarında bu renge yer verilmesi yönündedir. Zira, renklerin çocuklar üzerindeki etkilerini inceleyen uzmanlar bu rengin hem sakinleştirdiğini, hem de yaratıcılığı geliştirdiğini ileri sürmektedirler. Renk kombinlerinde bu rengin; beyaz ve beyaz tonları, ya da açık yeşil ve bej tonları ile birlikte kullanılması düşünülebilir. Kendisi canlı ve göz alan bir renk olduğundan, birlikte kullanıldığı renklerin mat ve daha duru renkler olması tercih edilmelidir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak Filli Boya limoni yeşil rengi ev dekorasyon fikirleri hususunda size aşağıdaki örnekleri sunuyoruz. Kendi yaratıcılığınız ile evlerinize bu rengin en başarılı uygulamalarına yer vereceğinize inanıyoruz. Bu yaz sizin de evinizde güneşin ışıkları duvarlarınızda yansıyacak!

Filli Boya Limoni Yeşil Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

filli boya limon yeşili,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Krem Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Krem rengi evlerde en çok tercih edilen boya renklerinden biridir. Ferah görünümü ile hem ortama ışık katar, hem de dekorasyonun...

Kapat