Filli Boya Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

228

Şampanya tadında bir dekorasyon arzu ediyor iseniz renginiz de şampanya renginde olabilir pekala. Her gününüzü kutlama havasında yaşamanıza imkan verecek olan bu renk dünyasını biz özellikle yatak odalarında ve genç odalarında kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bir tür pembe, biraz da yavru ağzı gibi bir ton olan Filli Boya şampanya renginin, ne koyu ne de açık renk olarak tam olarak tanımlamak mümkün değildir. Bu nedenle kombinlerde seçimlerinizi uygulama yapılacak alana ve kullanılacak mobilya aksesuar gibi unsurlara göre gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu güzel rengi özellikle beyaz renkte mobilya ile birlikte kullandığınızda, canlı ve iç açıcı bir atmosfer yaratmanız mümkündür. Koyu renk mobilyalar ile kullanılmasını her ne kadar çok önermiyor isek de tekstilde (perde, halı, minder, vb.) ve aksesuarda açık renkler ile kombin yapılması, alan da geniş ise şayet, başarılı sonuçlar verebilecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak aşağıdaki resim galerisine sizin için derlediğimiz Filli Boya şampanya rengi ev dekorasyon fikirleri ile ilgili örnekleri ekledik. İnceleyebilir, siz de tarzınızı belirleyebilirsiniz!

Filli Boya Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Vanilya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 filli boya renk kartelası, 2014 filli boya renkleri ve Ev Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Vanilya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Vanilyalı dondurma tadında olan bir renk olan vanilya rengi duvar boyası en sevdiğimiz renklerden biridir. Salonlarda, mutfaklarda, banyolarda, yatak odalarında,...

Kapat