Filli Boya Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

113

Somon rengi canlı ve göz alıcı bir renk olduğundan ilk etapta duvar boyası olarak temkinle yaklaşılan renklerden biridir. Ancak, boyanız Filli Boya olduğunda, dekorasyonunuz doğru bir uyum ile tamamlandığında ortaya öyle muhteşem bir görüntü çıkmaktadır ki, aldığınız sonuca siz bile inanamayacaksınız. Koyu bir renk olarak kabul edilmesi gereken somon rengini biz şiddetle açık renkler ile kombinlemenizi tavsiye ediyoruz. Bu boya ikilemesi olarak da böyle olmalı; mobilya, perde uyumu açısından da böyle olmalıdır. Aksi halde, odanızdaki detaylar göze gelmeyecek, boğucu ve kasvetli bir atmosfer oluşacaktır. Somon renginin birlikte kullanılabileceği en güzel renklerden biri krem rengidir. Kırık beyaz, lületaşı gibi beyaz tonları; kumtaşı, fildişi, şampanya gibi bej ve yakın renklerin tonları ve de nil yeşili gibi olağanüstü yeşil tonları bizim önerdiğimiz renkler arasında olacaktır. Tekstil ve mobilya uyumunda açık renkleri gözetirseniz evinizde şıklığın rüzgarlarına kapı aralamış olacaksınız. 

Dekorsarayi.com ekibi olarak Filli Boya somon rengi ev dekorasyon fikirleri olarak ilham olmasını ümit ettiğimiz görselleri aşağıdaki resim galerisinde bir araya getirdik.

Filli Boya Somon Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Açık Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 filli boya renk kartelası, 2014 filli boya renkleri ve Açık Şampanya hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Filli Boya Açık Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Filli Boya 2014 iç cephe boya renkleri içinde yumuşacık renklerden biri de açık şampanya rengidir. Pembe ve yavruağzı renklerinin en...

Kapat